Маникюрный салон студия маникюра Киев метро Крещатик / Центр

Cтудия красоты «HAPPY nail house»

Доброго дня, любі❤️
Вітаємо Вас у нашому бьюті-просторі.
маникюр киев
Ми дві Наташі і дуже полюбляємо нашу роботу. Інженер-будівельник та юрист, які кардинально змінили сферу діяльності і жодного разу не пошкодували!

В доленосному 2014 році, ми вирішили створити Студію краси, яка кожен день буде дарувати жінкам гарний настрій, дозволяти спілкуватися та обмінюватися енергією. Дівчата такі дівчата
Команда «HAPPY”- це професіонали з нігтьової естетики, догляду за бровами, віями, тілом та обличчям, які люблять свою справу. 

Найголовніше для нас - це здоров’я клієнтів та майстрів, якість роботи та щирий сервіс!
Інструменти проходять 4 етапи стерилізації: дезінфекція, передстерилізаційне очищення у хімічному розчині, стерилізація температурним методом та зберігання стерильного інструменту в одноразових крафтпакетах в ультрафіолетових шафах.

Одноразові пилки бафи та інша матеріали. Тому можете бути впевнені в безпеці Вашого здоров‘я. 
Ми обожнюємо наших клієнтів та працюємо на якість, а не на кількість. Приходячи до «HAPPY», Ви завжди отримуєте те що хочете, та трішечки більше )

Студія краси «HAPPY nail house» - Київ розташована у центрі безпосередньо біля метро Хрещатик і здійснює якісні послуги: манікюр, педикюр, шелак, нарощування вій, ламінування вій та брів, депіляція, масаж, послуги косметолога недорого
Адреса: Київ, вул. Городецького 15, 1 поверх, 10 секунд від виходу з метро Хрещатик до театра Івана Франка.
Тел.: +38 098 87-337-11

Посміхайтесь, слухайте своє внутрішнє «Я» та будьте HAPPY, бо щастя завжди в тренді )


  
HAPPY © 2015 Dime-Studio.com
Закрыть